top of page

04-10, tr

|

Zoom platforma

EMOCINIO INTELEKTO (EQ) TRENIRUOTĖS

EQ treniruotės asmeniniam tobulėjimui ir profesiniam augimui, lyderystei, komandiniam darbui ir bendrai karjeros sėkmei.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius
EMOCINIO INTELEKTO (EQ) TRENIRUOTĖS
EMOCINIO INTELEKTO (EQ) TRENIRUOTĖS

Laikas ir vieta

2024-04-10 18:30 – 20:00; GMT+3

Zoom platforma

Svečiai

Apie renginį

Emocinis Intelektas (EQ) - Jūsų Sėkmės Raktas!

Įsivaizduokite, kad galite atrakinti savo emocinio intelekto potencialą ir panaudoti jį siekiant asmeninės sėkmės ir efektyvesnio bendravimo. Unikalus šešių savaičių kursas, remiantis tarptautine 6seconds metodika, yra sukurtas tam, kad padėtų jums pasiekti būtent tai.

Jungiantis teoriją su praktika, šis kursas suteiks jums įrankius ir žinias, kaip:

  • Atpažinti, suprasti ir valdyti savo emocijas.
  • Taikyti emocinį intelektą sprendžiant kasdienius iššūkius darbe ir asmeniniame gyvenime.
  • Naudojant 6seconds filosofiją ir metodiką, ugdyti 8 konkrečias EQ kompetencijas, kurios padės jums geriau pažinti save ir kitus, bei efektyviau siekti savo tikslų.

Kursas apima:

1 savaitė: Kas yra EQ? Kodėl EQ yra svarbus? EQ ir sėkmės faktorių sąsaja. 6seconds filosofija: išmintis gyvena mūsų viduje.

2 savaitė: Suvokti skirtumą tarp žinoti apie EQ ir praktikuoti EQ. 6seconds EQ Modelis praktikoje. 8 specifinės, išmokstamos ir išmatuojamos EQ kompetencijos. Asmeninės stiprybės.

3 savaitė: Pažinti save. Kas yra emocijos? Emocijų žodynas. Smegenų plastiškumas. Realavimas autopilotu ir įpročiai. Emocijų ir mąstymo dermė.

4 savaitė:  Pasirinkti save. Gebėti sąmoningai pasirinkti atsaką vietoj automatinės reakcijos. Šešių sekundžių pauzės vertė praktikoje. Laisvė pasirinkti. Vidinė ir išorinė motyvacija.

5 savaitė:  Dalinti save. Gebėjimai bendradabiauti su kitais ir siekti prasmingų tikslų. Davimo paradoksas. Padėti žmonėms jaustis gerai ir tapti tuo, kuo jie gali tapti. Empatija. Asmeninio augimo procesas. Prasmė.

6 savaitė: Išvados ir praktiškas asmeninis kasdienių veiksmų planas toliau tobulėti ir siekti savo prasmingų tikslų. Žinoti - reiškia daryti.

Pasinaudokite proga atrasti ir plėtoti savo emocinio intelekto galimybes!

Šis kursas yra puiki investicija į save, nes jis suteiks jums žinių ir įrankių, kaip gyventi sąmoningiau, gebėti perskaityti bei panaudoti emocijų siunčiamas žinutes ir siekti didesnės santykių harmonijos visose gyvenimo srityse.

Prisijunkite prie mūsų, kad atrakintumėte savo EQ potencialą dar šiandien!

Kaina: 168€

6 susitikimų po 1,5 val. ciklas online.

Laikas: trečiadieniais 18:30 - 20:00 val.

Datos: balandžio 10, 17, 24 d., gegužės 08, 15, 22 d.

Bilietai

  • EQ 6 treniruočių ciklas

    168,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page