top of page

TRUPUTIS
FAKTŲ

Siekiu nuolatos augti ir tobulėti

Kurdama savo sąmoningą gyvenimą, investuodama laiką į žmogaus pažinimą, sukaupiau daug žinių bei patirties ir esu pasiruošusi visu tuo dosniai dalintis su Jumis.

Nuoširdus pokalbis kuria stebuklus, atveria išmintį, glūdinčią jumyse, išgirstate, pamatote save ir situaciją naujai, o tai atveria kūrybingumą, galimybių matymą ir ryžtą naujiems sprendimams. Sprendimai yra Jumyse, aš tiesiog galiu padėti jums juos atrasti ir išsigryninti.

Jei Jūs jaučiate, jog asmeninės problemos neleidžia Jums kas rytą su džiaugsmu lipti iš lovos, jei profesiniai iššūkiai vis dažniau priverčia susimąstyti ar tikrai esate ten, kur norite būti, jei tėvystė nebeatrodo tokia džiuginanti, o laukiantys pokyčiai kelia nerimą bei naktimis neleidžia sumerkti akių- pasikalbėkime ir raskime išeitį iš susidariusios situacijos kartu.

Konsultacija Jums aktualia tema padės pažvelgti į save ir situaciją kitomis akimis. Konsultacijos kūdikio besilaukiančioms poroms, ar jau vaikus auginantiems tėveliams padės įveikti kylančias baimes, pasiruošti tėvystei ar atrasti tikrąjį tėvystės džiaugsmą. Profesinių klausimų aptarimas bei mokymai ves prie atsakymų į karjeros klausimus, padės pasiruošti darbo pokalbiui bei pamatyti sprendimų galimybes.

Kai susijungia protas ir širdis, gimsta išmintis.

Foto1.jpg

Kompetencijos:

  • Nuo 2018 m. „Gyvenimo Raktas“ IV įkūrėja, kuris 2023 m. peraugo į „Giedrumė“ MB.

  • Asmenybinių kompetencijų lavinimo lektorė, konsultantė

  • 20 metų sėkmingo personalo valdymo patirtis įvairiose verslo srityse (draudimas, sunkusis transportas, IT, gamyba) tarptautinėse kompanijose.

  • Organizacijos kultūros vystymo praktikė (Human Synergistics International, 2022)

  • Bendradarbiaujančio konsultavimo (Co-active coaching) praktikė (Schouten&Nelissen University, 2017 Amsterdamas)

  • EQ Network Leader Lietuvoje nuo 2017 m.

  • Sertifikuota EQ praktikė (6seconds, 2016, Praha)

  • Verslo administravimo magistrė (BMI, 2015)

  • Organizacijų psichologė, magistro laipsnis (VU, 1999)

Ekspertinės sritys:

Organizacijos kultūros kūrimas, lyderystės ugdymas, gebėjimų konstruktyviai spręsti konfliktus tobulinimas, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimas, laiko valdymas, streso ir perdegimo sindromo prevencija, emocinio intelekto lavinimas, sąmoningumo, asmeninio efektyvumo ugdymas, savęs pažinimo ir atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimo puoselėjimas, mokymas planuoti gyvenimą, priimti sprendimus remiantis galimybėmis vietoje apribojimų, personalo valdymas.

bottom of page