top of page
EQ Gym užsiėmimai

6 savaičių Emocinės brandos ugdymo programa


Skirkite 1val./sav. savo laiko susitikimui ir sukurkite pokytį savo gyvenime


Emocinė branda (EQ) yra sugebėjimas panaudoti savo emocijas išmintingai, kaip informacijos šaltinį, sujungti proto gebėjimus su emocijų nešama informacija. EQ yra kompetencijų rinkinys, kuris leidžia pritaikyti mąstymą ir jausmus optimalių sprendimų priėmimui. Daugelis žmonių yra mokomi mąstyti racionaliai, palikti emocijas už durų. Mes manome, kad emocijos yra svarbios efektyviam sprendimų priėmimui ir motyvacijai. Naudodami savo EQ efektyviai, jūs valdysite
savo gyvenimą, neleisdami aplinkybėms valdyti jūsų, lengviau darysite teigiamą įtaką aplinkiniams, efektyviau bendrausite ir sutelksite dėmesį į esminius dalykus.


Kai mes patys keičiamės ir augame, keičiasi viskas aplink. Prisijunkite prie 6 savaičių Emocinės brandos ugdymo sesijos, kad sustiprintumėte savo EQ raumenis: geriau pažintumėte save, sugebėtumėte pasirinkti reagavimo į situacijas, aplinkybes, kitus žmones, būdą sąmoningai ir veiktumėte matydami ilgalaikę prasmę.


6 susitikimų metu praktiškai susidėliosite, kas yra Emocinė branda, kaip ji gali būti vystoma ir pritaikoma kiekvieno jūsų gyvenime. Teorinę medžiagą jungsime su praktinėmis gyvenimo situacijomis, mokysimės grupėje kartu ir vienas iš kito. Remsimės pasaulinės kompanijos „6seconds“ paruoštais ir patikrintai veikiančiais metodais bei aiškiai suformuluota teorine medžiaga bei praktinėmis užduotimis. Aktyviai skaitydami kurso metu naudojamą šiam ciklui sukurtą knygą, atlikdami pratimus, diskutuodami, atrasdami ir dalindamiesi, jūs auginsite savo EQ praktiškai. Jūsų EQ gebėjimai augs taikant ir plečiant žinias jūsų gyvenimo realybėje, o tai skatins kitus tai daryti taip pat.


Mes tikime, kad ugdant EQ, mes galime reikšmingai patobulinti savo efektyvumą, santykių kokybę, sveikatą, gyvenimo kokybę, pasitenkinimą gyvenimu ir pasiekimais. Harvard Business Review teigia, kad Emocinė branda yra „raktas į profesinę sėkmę“. Atraskite savo raktą į sėkmę ir jūs!

 


Grupės dydis iki 10 žm.
6 savaičių susitikimų ciklo kaina: 140 € / žm.
Susitikimų datos: 2020 m. 9 mėn. 17, 24 d. ir 10 mėn. 1, 8, 15, 22 d.
Susitikimų online pradžia: 19 val.
Susitikimų vieta: WebEx Online pokalbių platforma

Registracija būtina

Tel: + 865030009

Email: giedre@gyvenimoraktas.com

bottom of page